Сервісне обслуговування газових горілок

Горілкові обладнання – це динамічні елементи системи опалення, які схильні до великих температурних і термодинамічних навантажень. Несвоєчасне сервісне обслуговування газових горілок призводить до того, що котел починає працювати з перевантаженнями. Як правило, не оптимальний режим роботи призводить до прогорання котельних радіаторів і поломки самої горілки. Це, в свою чергу, закінчується дорогим ремонтом, купівлею і монтажем нового котла.

Не забувайте про сервіс горілок

Будь-який майстер скаже вам: перевірку котельного обладнання краще провести в міжсезоння. І ні в якому разі її не можна відкладати на початок опалювального сезону. Крім того, важливо проводити сервісне обслуговування не тільки при виникненні будь-яких проблем. Наприклад, коли котел не включається або працює в неправильному режимі. Щоб ці проблеми попередити, важливо проводити регулярне обслуговування і діагностику котельного обладнання та газових горілок. Якщо у ви використовуєте обладнання фірми Viessmann, то наша фірма виконає ремонт газових котлів Viessmann в найкоротші терміни.

обслуживание газовых горелок

Наша компанія пропонує сервісне обслуговування газових горілок в Києві

В обслуговування входять такі роботи:

  • діагностика продуктів згоряння
  • чистка розсікача, зовнішніх поверхонь і сопла
  • чистка форсунок і газової арматури
  • перевірка або заміна датчиків температури і термостата
  • ремонт розжигу запальника по мірі необхідності

Наші фахівці використовують сучасне обладнання для точного аналізу складу вихідних газів. Це дозволяє точно оптимізувати процеси спалювання палива при налаштуванні обладнання. Що в результаті дає можливість забезпечити високий рівень ККД при роботі котла.

Замовляйте у нас сервіс газових горілок!