Навіть якщо при виборі обладнання для котельні ви вибрали газові колонки Junkers від Bosch, не варто нехтувати їх сервісним обслуговуванням. Безсумнівно, компанія Bosch гарантує вам якість і надійність роботи свого обладнання. Але проблему завжди краще попередити, ніж потім замовляти ремонт газових колонок Junkers. Наші фахівці також проводять ремонт котлів Buderus.

junkers logoНа українському ринку газові колонки Junkers відрізняються низкою переваг перед іншими зарубіжними і вітчизняними виробниками. Обладнання адаптується до тиску в українських газопроводах і водопроводах. Крім того, воно відрізняється високою продуктивністю, якістю німецької збірки і довгим терміном служби. Також газова колонка оснащена модуляцією полум’я – автоматичною зміною потужності в залежності від обсягу потоку води.

 

Типові несправності колонок Junkers

На сьогодні газові колонки Junkers від Bosch вважаються досконалими. Але все ж і з ними трапляються поломки при неправильній експлуатації, перепадах напруги, утворенні накипу, корозії корпусу. Характерними несправностями вважаються такі проблеми:

  • гасне фітіль розпалювання – причиною може бути поломка клапана, термопари або сенсора димохідних газів,
  • не нагрівається вода – причиною може бути поломка теплообмінника,
  • обладнання шумить або перегрівається – причиною може бути засмічення накипом або поломка радіатора,
  • підтікає корпус – проблеми можуть бути з теплообмінником або сальником,
  • гасне іскра розпалу – проблеми з контролем полум’я,
  • мимовільне відключення.

Замовте сервісне обслуговування газових колонок Junkers у нас!

Подати заявку

Якщо ви не фахівець по роботі з газовим обладнанням, краще замовити обслуговування газових колонок Junkers. І не перейматись за її справність. За це буде відповідати наша компанія. Ми пропонуємо регулярне обслуговування опалювального обладнання та діагностику. А також своєчасний ремонт при виявленні несправності або поломки.

Як ми проводимо ремонт колонок Junkers?

газові колонки Junkers від Bosch оснащені датчиками безпеки:

  • контроль перегріву,
  • полум’я і тяги.

Це дозволяє впевнено користуватися газовим опалювальним обладнанням. Регулярний сервіс Junkers, що пропонується нашою компанією, дозволить вам бути впевненим і в справності роботи обладнання. Крім цього, наша компанія пропонує якісний і швидкий ремонт газових колонок Junkers, що дозволить в стислі терміни повернути справну працездатність вашої котельні. А якщо вам потрібно ремонт котлів Viessman – звертайтеся до нас!

Чи можете ви самостійно провести ремонт газових колонок Junkers? Можете, якщо ви здатні встановити причину несправності. Якщо у вас є оригінальні запчастини, спеціальне обладнання для діагностики і ремонту. Якщо ви пройшли інструктаж по роботі з газовим обладнанням. А також маєте новий апарат на випадок форс-мажору. Крім цього, у вас повинен бути досвід в роботі з таким обладнанням. Висновок напрошується сам собою – це в компетенції справжнього професіонала.