До числа сучасних опалювальних систем, на які дедалі охочіше замінюються котли застарілих моделей, входить обладнання Buderus. Тому що компанія випускає різні моделі котлів з урахуванням новітніх технологічних рішень.

Котли Будерус – це різноманітні і складні теплогенеруючі системи. Тому обслуговування котлів Buderus можуть проводити тільки кваліфіковані сервісні інженери. А саме значний досвід в установці, пусконалагодженні й ремонті котельних установок дозволяє фахівцям сервісної служби правильно проводити діагностику причин несправностей. І пропонувати вірне рішення щодо їх усунення. У тому випадку, якщо вам потрібно сервісне обслуговування газових колонок Junkers – звертайтеся до нас!

buderus logo

Як ми проводимо обслуговування котлів Buderus?

Всі етапи побудови опалювальної системи тісно між собою взаємопов’язані. Сервіс Buderus – це центральна частина в загальному ланцюжку робіт. Їх проведення має на увазі ліквідацію недоліків при монтажі, настройку правильного функціонування системи, попередження аварій.

Налагодження стабільної і ефективно діючої системи автономного опалення – завдання досить складне. Але навіть у разі його успішного вирішення бажаний результат не завжди буде досягнутий. Для безперебійного та довготривалого функціонування опалювальної системи необхідно проводити постійне обслуговування котла Будерус. Виробник опалювальної техніки робить на цьому особливий акцент і дає конкретні рекомендації.

Замовте обслуговування котлів Buderus в Києві у нас!

Ви можете розраховувати на виконання разового замовлення або укласти договір на довгострокове обслуговування. Проведення регулярного сервісу котлів Buderus забезпечить вам надійну і стабільну роботу всієї опалювальної системи протягом усього терміну експлуатації.

Потрібно регулярно звертатися в сервіс Buderus

Вчасно проведене сервісне обслуговування гарантує не тільки попередження поломок, а й забезпечує високу продуктивність всієї системи. Оскільки в процесі роботи котла його основні вузли часто заповнюються продуктами згоряння. А в теплообміннику накопичуються солі. Це знижує працездатність і ефективність його роботи. У зв’язку з цим рекомендується проводити сервісне технічне обслуговування опалювального обладнання мінімум один раз на рік.

Однак, беручи до уваги кліматичні особливості нашої країни, де холодний період більш тривалий у порівнянні з європейськими зимами. Виробник котлів Buderus рекомендує проводити роботи по їх обслуговуванню перед опалювальним сезоном і по його закінченню. Компетентні фахівці нашої компанії мають достатній досвід для проведення ретельної перевірки деталей і вузлів в процесі ТО котла.

Знання технічних особливостей моделей опалювальних котлів Buderus гарантує якісне обслуговування Buderus в Києві майстрами компанії. А використання високотехнологічного обладнання забезпечує можливість виявлення прихованих дефектів і дозволяє попередити серйозні поломки системи. А ремонт газового котла Sime завжди вигідний у нас!

Подати заявку