Послуги з ремонту та відновлення котлів

Компанія Віт+К виконує широкий спектр послуг з ремонту і обслуговування опалювальних систем в місті Києві та передмісті Києва. Ми працюємо з обладнанням таких відомих фірм-виробників, як Junkers, Buderus, Sime, Viessmann і інших.

Ми пропонуємо вам сервіс котлів в Києві

мастер по ремонту котлов и водоснабжения
Подати заявку
служба по ремонту котлов

Які саме послуги з ремонту та обслуговування котлів ми надаємо

Наш сервісний центр займається професійним ремонтом котлів, ліквідацією аварій котельного обладнання, а також інженерних мереж. Компанія Віт+К надає такі послуги як профілактика, діагностика, підготовка обладнання до опалювального сезону і заміна всіх необхідних деталей. Фахівці швидко і якісно зможуть усунути всі несправності. Виконають повне обслуговування котлів та іншого обладнання. Фірма-виробник техніки та інші побічні чинники не впливають на швидкість і якість проведених робіт.

Для нашої команди немає незначних завдань. Наші майстри з великою відповідальністю підійдуть до ремонту промислової котельні або ж настінного газового котла. Всі важкі завдання такі, як чистка сопла до ремонту і заміна пальників, ліквідація течі тіла котла і ліквідація витоку газу, будуть якісно вирішені.