Багато власників імпортних газових котлів, справедливо сподіваючись на їх високу якість, разом з тим зовсім забувають про те, що це обладнання в своїй більшості розроблено для високих стандартів електро- і газопостачання. Встановлюють імпортні котли досить давно, а ось специфіку українських реалій виробники почали враховувати зовсім недавно. Так що сподіватися на знаменитий «авось» в цій ситуації, щонайменше, нерозумно, а як максимум, ще й небезпечно. Тому сервісне обслуговування газових котлів повинно бути обов’язковою умовою їх експлуатації.

Ми пропонуємо вам сервіс котлів в Києві:

  • ремонт газових котлів в Києві (настінних, водогрійних),
  • ремонт систем опалення,
  • ремонт промислових котлів,
  • а також сервіс котелень, конвекторів та газових горілок.

Не можна забувати і про погану якість теплоносія при відсутності належної водопідготовки, що призводить до підвищеного утворення накипу і відкладень в теплообмінниках. Крім того, у нас довший період опалювального сезону і морозні зими. І, нарешті, ще один фактор – це специфічна для нашої країни практика: купувати найдорожчі котли, при цьому економлячи на їх обв’язці. Таким чином, сервісне обслуговування котлів – це життєва необхідність, як би комусь не хотілося думати інакше.

Звичайно ж, споживач, перш за все, стурбований тим, якою буде вартість сервісного обслуговування газових котлів. Цілком зрозуміло, що зайві гроші платити нікому не хочеться. Для того щоб ви як власник побутового газового обладнання були впевнені, що «ціна виправдовує засоби», необхідно точно знати, які процедури, що входять в ремонт і обслуговування котлів, є обов’язковими і в якому порядку кваліфікований майстер повинен їх виконувати.

Чому ремонт і обслуговування котлів варто замовити у нас?

Зрозуміло, що самостійно забезпечити сервіс газових котлів неможливо. Для цього потрібно мати допуск до виконання таких робіт, спеціальну освіту, професійні інструменти і прилади. А значить, це може бути тільки фахівець, представник сервісної служби.

Обслуговування котлів в Києві сьогодні пропонують цілком професійні компанії. Але перш ніж ви підпишете договір на послугу сервісного обслуговування моделі вашого котла, потрібно з’ясувати, що входить до переліку робіт. Після цього необхідно порівняти цей перелік із списком, який рекомендований виробником даного опалювального обладнання.

У комплект кожного котла входить докладний посібник з експлуатації, в якому міститься вся необхідна інформація щодо його обслуговування. Причому сервіс котлів, особливості проведення їх ТО розписані по періодичності і видах робіт для різних вузлів і деталей.

Таким чином, навіть непрофесіонал може зрозуміти, які види робіт повинні проводитися щорічно – мінімальний обсяг, а що буде зроблено в якості додаткових маніпуляцій. І значить, на таке обслуговування котла ціна буде вище, так як додаткові послуги потрібно сплатити окремо.

Сервіс котлів в Києві включає і капітальне технічне обслуговування газового котла, яке здійснюється приблизно через кілька років його повноцінної експлуатації. Причому виробник також вказує більш конкретні терміни його проведення.

Найпопулярнішим класом газових опалювальних котлів по праву вважаються настінні агрегати. Але сучасний настінний газовий котел – це складне комбіноване пристрій, що поєднує в собі електронну систему управління, електричну систему розпалювання, електронасос та газові контури опалення. Цілком зрозуміло, що сервісне обслуговування настінних газових котлів зможе провести тільки кваліфікований фахівець.

Вибираючи будь-яку техніку, ми віддаємо перевагу, перш за все, її якості. Побутове газове обладнання не просто не виняток з цього правила. До нього ставляться особливі вимоги. Оскільки газовий котел розрахований на цілодобову експлуатацію, така робота неминуче призводить до підвищеного зносу устаткування. Певною мірою попередити небажані наслідки допоможе сервісне обслуговування котлів Київ.