Це дуже чутливі котли, особливо до підвищеної напруги. Варистор на котлах Sime орієнтований на напругу 275 В часто просто вилітає. А інтегральні запобіжники згорають. Часто особливого регулювання потребує газовий клапан. Інакше під час настання холодів головка димоходу може обмерзати. А це може призвести до неможливості запустити котел.

sime logo

На щастя, ці та інші несправності можна усунути завдяки нашій послузі ремонт газового котла Sime.
Є проблеми з підпалом або запуском опалення? Не всі радіатори гріються добре? Все це можна виправити. Крім того, з котлом даються інструкції по монтажу і експлуатації, які варто хоча б переглянути. Буває і так, що завдяки інструкції вдається уникнути несправностей, а разом з ними – ремонту. У будь-якому випадку, ми виконуємо будь-який сервіс котлів в Києві та в Київській області.

У нас вигідні ціни на ремонт газового котла Sime

Однак якщо ремонт вже необхідний, то краще за все його робити за допомогою сервісної служби. Саме ремонт котла sime в Києві є найкращим вирішенням проблеми. Фахівці заміняють згорілі інтегральні запобіжники на самовідновлювальні і більш потужні. З якими проблема зникає надовго, якщо не назавжди. Перевіряють також, чи йде іскра, напруга. Не залишається без уваги і налаштування клапана. А якщо вам треба буде провести ремонт колонок в Києві – звертайтеся до нас!

У зимовий час, коли великі холода, рекомендується просто обмотати утеплювачем трубу, котра знаходиться ззовні. А коаксильну трубу не обрізати. Тоді не виникне проблем з пресостатом і потреби в ремонті. Якщо ж потреба виникла, то найкраще звернутися за допомогою або порадою до спеціалістів, а не ремонтувати самому.

ремонт котла Sime
Подати заявку