Котли Viessmann – це представники однієї з найбільш малогабаритних і безшумних систем опалювального обладнання. Компанія-виробник обладнала сучасні моделі принципово новою конструкцією димоходів. Це дозволяє запобігти обмерзання в холодну пору року. При цьому компанія не тільки виконує ТО обладнання протягом усього терміну гарантії, а й надає післягарантійне сервісне обслуговування котлів Viessmann.

viessmann logo

Сьогодні в Україні працює чимало компаній, які є офіційними сервісними центрами зарубіжних виробників опалювального обладнання і виконують ремонт опалювальних систем в Києві. Фахівці таких підприємств проходять навчання в офіційних центрах виробника. Отримані знання та навички дозволяють їм надалі успішно проводити монтаж, обслуговування і ремонт різноманітних і складних теплогенеруючих систем.

Інженери нашої компанії регулярно підтверджують свою кваліфікацію, відвідуючи тренінги. Тому вони мають право виконувати ремонт газових котлів Viessmann, а також проводити їх монтаж і ТО.

Зручність сервісу котлів Viessmann

Зручність сервісного і технічного обслуговування – це одне з істотних переваг котлів Viessmann. Їх оптимізована конструкція забезпечує доступ з фронтальної частини до будь-яких елементів пристрою, що значно спрощує ремонт котлів Viessmann. При монтажі котла Viessmann над ним передбачено вільний простір площею 400 мм. Це полегшує ТО вбудованого розширювального бака.

Надійність і довговічність – ще дві незаперечні переваги котлів Viessmann. Ці характеристики, а також ефективність роботи всього пристрою обумовлені станом теплообмінника. Теплообмінник має підвищену корозійну стійкість і забезпечує довговічну експлуатацію котлів Viessmann при будь-якому режимі, в тому числі при низькій температурі.

Популярність Viessmann — кілька фактів

Нам залишається додати ще кілька переваг котлів Viessmann, які пояснюють їх високу популярність у споживачів:

  • компактність і безшумність роботи
  • комфортне опалення і водонагрів. Швидкість нагріву води до 30-35 ° С становить 4-5 л в хвилину
  • передбачено одночасне використання гарячої води у ванній і на кухні
  • тривалий термін експлуатації. При правильному режимі функціонування і догляді котел прослужить до 10 років
Подати заявку