Сервісне обслуговування та ремонт конвекторів в Києві

Газові конвектори все частіше використовуються для опалення офісів та інших службових приміщень, невеликих підприємств. Їх також встановлюють в приватних житлових будинках. Цей автономний опалювальний прилад має високу ефективність. Він автоматично підтримує задану температуру і швидко нагріває приміщення. Але, не дивлячись на простоту конструкції і легкість монтажу, конвектор вимагає профілактики, як і будь-яке інше газове обладнання. Тому сервісне обслуговування конвекторів входить до переліку послуг сучасних сервісних центрів. До речі, ремонт промислових котлів також можливий у нас.

Від того, наскільки серйозно власники і користувачі конвекторів будуть ставитися до дотримання правил експлуатації приладу і проведення регулярного ТО, буде залежати тривалість повноцінної роботи цього опалювального агрегату.

Особливості обслуговування конвекторів

обслуговування і ремонт конвекторівПопулярність конвекторів багато в чому пояснюється їх безпекою, явною економічністю у споживанні газу і зручністю. В процесі експлуатації газ і продукти згоряння не потрапляють в приміщення – вони виводяться на вулицю через спеціальну вентиляційний отвір. До речі, обладнання вентиляції та монтаж конвектора не викликають складності і великих капіталовкладень. Це також говорить на користь конвекторів.

Проте, як би не був простий в установці і обслуговуванні газовий конвектор, він залишається приладом, підключити який має право тільки фахівець з допуском до роботи з газовим обладнанням. Наша компанія надає послуги монтажу та проводить сервісне обслуговування конвекторів в Києві. Основна мета нашої діяльності – забезпечення постійної роботи будь-якого газового обладнання абонента. Ремонт газових котлів наші фахівці також виконують дуже якісно.

Як ми проводимо сервісне обслуговування конвекторів?

Висока кваліфікація наших співробітників, досвід роботи, співпраця з офіційними представниками зарубіжних компаній в Україні дозволяє нашому сервісному центру максимально точно і оперативно реагувати на будь-які ситуації, що склалися.

Укладення договору з нашою компанією дозволить вам скористатися певними перевагами регулярного сервісного обслуговування. Зокрема, договір дає вам право на отримання технічних консультацій з питань експлуатації обладнання.

Ми оперативно реагуємо на заявки абонента, прогнозуємо терміни заміни ресурсних елементів і терміни служби запасних частин, своєчасно доставляємо всі необхідні матеріали. Щорічне проведення ТО збільшує термін служби окремих частин конвектора і всього агрегату в цілому.

Замовте обслуговування конвекторів в сервісі у нас!