Ремонт системи опалення в Києві

Правильно встановлена опалювальна система і своєчасний ремонт системи опалення Київ продовжать термін служби обладнання на довгі роки. На жаль, не завжди техніка працює нескінченно. Заводський брак, помилки монтажників або недбала експлуатація – все це призводить до поломок. Існує безліч інших причин, через які система опалення може призвести до неправильної роботи або повної зупинки. Наша компанія проводить сервісне обслуговування котлів.

Ми проводимо ремонт опалювальних систем в Києві

Виконати швидко і якісно ремонт опалювальних котлів досить складно. Особливо якщо мова йде про обладнання іноземного виробництва. Але нашим фахівцям під силу знайти оптимальне вирішення проблеми завдяки багаторічному досвіду і профільній підготовці. Ми в найкоротші терміни виконаємо ремонт опалювальних систем в Києві. А також відрегулюємо роботу автоматики і забезпечимо безперебійну роботу опалення. Якщо ж вам потрібен ремонт промислових котлів – ви можете звернутися до нас.

Кожен майстер скаже, що поломку дешевше попередити, ніж усунути. Тому при появі дрібних несправностей важливо надати значення проблемі і викликати майстра по обслуговуванню опалювальної системи. І найкраще буде, якщо цей майстер – професіонал. Своєчасне усунення невеликої проблеми позбавить вас від дорогого ремонту і швидко «поверне» опалення в ваш будинок.

ремонт систем опалення

Основні причини виходу з ладу систем опалення

Найбільш поширеною причиною поломки котла або іншого теплового обладнання є низька якість води. Якщо ви не хочете постійно замовляти обслуговування і ремонт систем опалення, краще поставити фільтри для пом’якшення води і своєчасно проводити очищення системи від накипу. Неправильний монтаж – також проблема для правильної роботи системи. Цю причину складніше усунути, так само, як і несправність горілок в дизельних і газових котлах.

  • неправильна експлуатація
  • тиск в системі опалення нижче передбаченого
  • неправильне проектування і монтаж обладнання
  • пошкодження запірної арматури
  • забруднення теплообмінника
  • спрацьовування датчика тяги через засмічення димаря
  • порушення подачі живлення

Замовте обслуговування і ремонт систем опалення в Києві у нас!